PRMC3-D5-S15-S CUI
  • Part Number: PRMC3-D5-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC DC CONVERTER 15V 2.5W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PRMC3-D5-S15-S CUI
    PRMC3-D5-S15-S CUI
    PRMC3-D5-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRMC3-D5-S15-S is described as DC DC CONVERTER 15V 2.5W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK