PRMC3-D5-S12-S CUI
  • Part Number: PRMC3-D5-S12-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC DC CONVERTER 12V 2.5W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PRMC3-D5-S12-S CUI
    PRMC3-D5-S12-S CUI
    PRMC3-D5-S12-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRMC3-D5-S12-S is described as DC DC CONVERTER 12V 2.5W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM