PRMC1-D24-S24-S CUI
  • Part Number: PRMC1-D24-S24-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 24V 125MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 49
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PRMC1-D24-S24-S CUI
    PRMC1-D24-S24-S CUI
    PRMC1-D24-S24-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRMC1-D24-S24-S is described as CONVERT DC/DC 1W 24V 125MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.