PRD25-D48-S5-N-D CUI
  • Part Number: PRD25-D48-S5-N-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PRD25-D48-S5-N-D CUI
    PRD25-D48-S5-N-D CUI
    PRD25-D48-S5-N-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRD25-D48-S5-N-D is described as DC/DC CONVERTER 5V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    View
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V