PRD15-Q48-S12-N-M-TR CUI
  • Part Number: PRD15-Q48-S12-N-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PRD15-Q48-S12-N-M-TR CUI
    PRD15-Q48-S12-N-M-TR CUI
    PRD15-Q48-S12-N-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRD15-Q48-S12-N-M-TR is described as DC/DC CONVERTER 12V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE