PQZ6-Q48-S15-D CUI
  • Part Number: PQZ6-Q48-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 6W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQZ6-Q48-S15-D CUI
    PQZ6-Q48-S15-D CUI
    PQZ6-Q48-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQZ6-Q48-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK