PQZ6-Q48-S12-D CUI
  • Part Number: PQZ6-Q48-S12-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 6W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQZ6-Q48-S12-D CUI
    PQZ6-Q48-S12-D CUI
    PQZ6-Q48-S12-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQZ6-Q48-S12-D is described as DC/DC CONVERTER 12V 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA