PQZ6-Q24-S15-D CUI
  • Part Number: PQZ6-Q24-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 6W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQZ6-Q24-S15-D CUI
    PQZ6-Q24-S15-D CUI
    PQZ6-Q24-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQZ6-Q24-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM