PQME3-D48-S12-M-TR CUI
  • Part Number: PQME3-D48-S12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC DC CONVERTER 12V 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQME3-D48-S12-M-TR CUI
    PQME3-D48-S12-M-TR CUI
    PQME3-D48-S12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQME3-D48-S12-M-TR is described as DC DC CONVERTER 12V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM