PQME3-D24-S12-M-TR CUI
  • Part Number: PQME3-D24-S12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC DC CONVERTER 12V 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQME3-D24-S12-M-TR CUI
    PQME3-D24-S12-M-TR CUI
    PQME3-D24-S12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQME3-D24-S12-M-TR is described as DC DC CONVERTER 12V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK