PQMC3-D24-S12-S CUI
  • Part Number: PQMC3-D24-S12-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 250MA 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 24
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQMC3-D24-S12-S CUI
    PQMC3-D24-S12-S CUI
    PQMC3-D24-S12-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQMC3-D24-S12-S is described as DC/DC CONVERTER 12V 250MA 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W