PQM3-D48-S12-M-TR CUI
  • Part Number: PQM3-D48-S12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 3W 12V 250MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 3,100
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQM3-D48-S12-M-TR CUI
    PQM3-D48-S12-M-TR CUI
    PQM3-D48-S12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQM3-D48-S12-M-TR is described as CONVERT DC/DC 3W 12V 250MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"