PQM3-D24-S15-M-TR CUI
  • Part Number: PQM3-D24-S15-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 3W 15V 200MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 3,129
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQM3-D24-S15-M-TR CUI
    PQM3-D24-S15-M-TR CUI
    PQM3-D24-S15-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQM3-D24-S15-M-TR is described as CONVERT DC/DC 3W 15V 200MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM