PQM3-D24-S12-M-TR CUI
  • Part Number: PQM3-D24-S12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 3W 12V 250MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 3,107
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQM3-D24-S12-M-TR CUI
    PQM3-D24-S12-M-TR CUI
    PQM3-D24-S12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQM3-D24-S12-M-TR is described as CONVERT DC/DC 3W 12V 250MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE