PQD6-Q24-S12-D CUI
  • Part Number: PQD6-Q24-S12-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 500MA 6W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 63
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQD6-Q24-S12-D CUI
    PQD6-Q24-S12-D CUI
    PQD6-Q24-S12-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQD6-Q24-S12-D is described as DC/DC CONVERTER 12V 500MA 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.