PQA50-D48-S24-D CUI
  • Part Number: PQA50-D48-S24-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 45
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQA50-D48-S24-D CUI
    PQA50-D48-S24-D CUI
    PQA50-D48-S24-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA50-D48-S24-D is described as DC/DC CONVERTER 24V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM