PQA50-D24-S5-D CUI
  • Part Number: PQA50-D24-S5-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 47
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQA50-D24-S5-D CUI
    PQA50-D24-S5-D CUI
    PQA50-D24-S5-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA50-D24-S5-D is described as DC/DC CONVERTER 5V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM