PQA50-D24-S15-D CUI
  • Part Number: PQA50-D24-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 43
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQA50-D24-S15-D CUI
    PQA50-D24-S15-D CUI
    PQA50-D24-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA50-D24-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE