PQA30-D24-S24-DH CUI
  • Part Number: PQA30-D24-S24-DH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 24V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D24-S24-DH CUI
    PQA30-D24-S24-DH CUI
    PQA30-D24-S24-DH is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D24-S24-DH is described as DC/DC CONVERT 30W 24V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM