PQA30-D24-S15-DH CUI
  • Part Number: PQA30-D24-S15-DH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 15V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D24-S15-DH CUI
    PQA30-D24-S15-DH CUI
    PQA30-D24-S15-DH is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D24-S15-DH is described as DC/DC CONVERT 30W 15V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE