PQA30-D24-S12-DH CUI
  • Part Number: PQA30-D24-S12-DH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 12V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D24-S12-DH CUI
    PQA30-D24-S12-DH CUI
    PQA30-D24-S12-DH is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D24-S12-DH is described as DC/DC CONVERT 30W 12V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 5SLOT 3U 64BIT 3.3
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1/J2 5-SLOT
    View
    Vector
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V