PK25-D5-S12 CUI
  • Part Number: PK25-D5-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PK25-D5-S12 CUI
    PK25-D5-S12 CUI
    PK25-D5-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PK25-D5-S12 is described as DC/DC CONVERTER 12V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE