PK15-D5-S15 CUI
  • Part Number: PK15-D5-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 12W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PK15-D5-S15 CUI
    PK15-D5-S15 CUI
    PK15-D5-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PK15-D5-S15 is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 12W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE