PES1-S12-D5-M-TR CUI
  • Part Number: PES1-S12-D5-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-5V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PES1-S12-D5-M-TR CUI
    PES1-S12-D5-M-TR CUI
    PES1-S12-D5-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PES1-S12-D5-M-TR is described as DC/DC CONVERTER +/-5V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE