PEM2-S12-S12-S CUI
  • Part Number: PEM2-S12-S12-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 2W 12V 167MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 38
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PEM2-S12-S12-S CUI
    PEM2-S12-S12-S CUI
    PEM2-S12-S12-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PEM2-S12-S12-S is described as CONVERT DC/DC 2W 12V 167MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM