PEM1-S24-S24-S CUI
  • Part Number: PEM1-S24-S24-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 1W 24V 42MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PEM1-S24-S24-S CUI
    PEM1-S24-S24-S CUI
    PEM1-S24-S24-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PEM1-S24-S24-S is described as CONV DC/DC 1W 24V 42MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB