PEM1-S12-S3-S CUI
  • Part Number: PEM1-S12-S3-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 1W 3.3V 303MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PEM1-S12-S3-S CUI
    PEM1-S12-S3-S CUI
    PEM1-S12-S3-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PEM1-S12-S3-S is described as CONV DC/DC 1W 3.3V 303MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE