PEM1-S12-S15-S CUI
  • Part Number: PEM1-S12-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 45
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PEM1-S12-S15-S CUI
    PEM1-S12-S15-S CUI
    PEM1-S12-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PEM1-S12-S15-S is described as CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.