PDS2-S5-S24-M-TR CUI
  • Part Number: PDS2-S5-S24-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDS2-S5-S24-M-TR CUI
    PDS2-S5-S24-M-TR CUI
    PDS2-S5-S24-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS2-S5-S24-M-TR is described as DC/DC CONVERTER 24V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM