PDS2-S5-S15-M-TR CUI
  • Part Number: PDS2-S5-S15-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDS2-S5-S15-M-TR CUI
    PDS2-S5-S15-M-TR CUI
    PDS2-S5-S15-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS2-S5-S15-M-TR is described as DC/DC CONVERTER 15V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA