PDS2-S15-S24-M-TR CUI
  • Part Number: PDS2-S15-S24-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDS2-S15-S24-M-TR CUI
    PDS2-S15-S24-M-TR CUI
    PDS2-S15-S24-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS2-S15-S24-M-TR is described as DC/DC CONVERTER 24V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X