PDS2-S12-S12-M-TR CUI
  • Part Number: PDS2-S12-S12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDS2-S12-S12-M-TR CUI
    PDS2-S12-S12-M-TR CUI
    PDS2-S12-S12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS2-S12-S12-M-TR is described as DC/DC CONVERTER 12V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM