PDS1-S5-S24-S CUI
  • Part Number: PDS1-S5-S24-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 77
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDS1-S5-S24-S CUI
    PDS1-S5-S24-S CUI
    PDS1-S5-S24-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS1-S5-S24-S is described as DC/DC CONVERTER 24V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"