PDS1-S5-S24-D CUI
  • Part Number: PDS1-S5-S24-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 24V 100MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 86
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDS1-S5-S24-D CUI
    PDS1-S5-S24-D CUI
    PDS1-S5-S24-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS1-S5-S24-D is described as CONVERT DC/DC 1W 24V 100MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.