PDS1-S5-S12-M CUI
  • Part Number: PDS1-S5-S12-M
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 12V 84MA OUTPUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDS1-S5-S12-M CUI
    PDS1-S5-S12-M CUI
    PDS1-S5-S12-M is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS1-S5-S12-M is described as CONVERT DC/DC 1W 12V 84MA OUTPUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"