PDS1-S24-S15-M CUI
  • Part Number: PDS1-S24-S15-M
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUTPUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDS1-S24-S15-M CUI
    PDS1-S24-S15-M CUI
    PDS1-S24-S15-M is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS1-S24-S15-M is described as CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUTPUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM