PDS1-S15-S5-S CUI
  • Part Number: PDS1-S15-S5-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 90
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDS1-S15-S5-S CUI
    PDS1-S15-S5-S CUI
    PDS1-S15-S5-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS1-S15-S5-S is described as DC/DC CONVERTER 5V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V