PDS1-S12-S12-D CUI
  • Part Number: PDS1-S12-S12-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 12V 83MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 90
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDS1-S12-S12-D CUI
    PDS1-S12-S12-D CUI
    PDS1-S12-S12-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS1-S12-S12-D is described as CONVERT DC/DC 1W 12V 83MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS