PDQ30-Q48-S12-D CUI
  • Part Number: PDQ30-Q48-S12-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ30-Q48-S12-D CUI
    PDQ30-Q48-S12-D CUI
    PDQ30-Q48-S12-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ30-Q48-S12-D is described as DC/DC CONVERTER 12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE