PDQ30-Q24-S12-D CUI
  • Part Number: PDQ30-Q24-S12-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ30-Q24-S12-D CUI
    PDQ30-Q24-S12-D CUI
    PDQ30-Q24-S12-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ30-Q24-S12-D is described as DC/DC CONVERTER 12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM