PDQ15-Q48-S5-D CUI
  • Part Number: PDQ15-Q48-S5-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ15-Q48-S5-D CUI
    PDQ15-Q48-S5-D CUI
    PDQ15-Q48-S5-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ15-Q48-S5-D is described as DC/DC CONVERTER 5V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A