PDQ10-Q48-D15-D CUI
  • Part Number: PDQ10-Q48-D15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ10-Q48-D15-D CUI
    PDQ10-Q48-D15-D CUI
    PDQ10-Q48-D15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ10-Q48-D15-D is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM