PDQ10-Q24-S15-D CUI
  • Part Number: PDQ10-Q24-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ10-Q24-S15-D CUI
    PDQ10-Q24-S15-D CUI
    PDQ10-Q24-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ10-Q24-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK