PDM2-S24-S15-S CUI
  • Part Number: PDM2-S24-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 2W 15V 133MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 36
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDM2-S24-S15-S CUI
    PDM2-S24-S15-S CUI
    PDM2-S24-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM2-S24-S15-S is described as CONVERT DC/DC 2W 15V 133MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM