PDM2-S24-D15-S CUI
  • Part Number: PDM2-S24-D15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 63
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDM2-S24-D15-S CUI
    PDM2-S24-D15-S CUI
    PDM2-S24-D15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM2-S24-D15-S is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET