PDM2-S12-S12-S CUI
  • Part Number: PDM2-S12-S12-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 2W 12V 187MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDM2-S12-S12-S CUI
    PDM2-S12-S12-S CUI
    PDM2-S12-S12-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM2-S12-S12-S is described as CONVERT DC/DC 2W 12V 187MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.