PDM2-S12-D5-D CUI
  • Part Number: PDM2-S12-D5-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-5V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDM2-S12-D5-D CUI
    PDM2-S12-D5-D CUI
    PDM2-S12-D5-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM2-S12-D5-D is described as DC/DC CONVERTER +/-5V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM