PDM1-S3-S15-S CUI
  • Part Number: PDM1-S3-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 1W 15V 67MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDM1-S3-S15-S CUI
    PDM1-S3-S15-S CUI
    PDM1-S3-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM1-S3-S15-S is described as CONV DC/DC 1W 15V 67MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK