PDM1-S24-S24-S CUI
  • Part Number: PDM1-S24-S24-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 1W 24V 42MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDM1-S24-S24-S CUI
    PDM1-S24-S24-S CUI
    PDM1-S24-S24-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM1-S24-S24-S is described as CONV DC/DC 1W 24V 42MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM