PCN1-S5-D15-S CUI
  • Part Number: PCN1-S5-D15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN1-S5-D15-S CUI
    PCN1-S5-D15-S CUI
    PCN1-S5-D15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN1-S5-D15-S is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"